[email protected], +370 (611) 56 008
Next Event in:
+ +
79 dienos
7 valandos
1 minutė
25 sekundės

Asta Bagdonavičienė – “Muzikos talentų lygos” organizatorė, VšĮ „Ars festa“ direktorė:

interviu_siena_0003

“Idėja suorganizuoti aukštos kokybės renginį vaikams ir jaunimui kirbėjo jau seniai. Norėjome padaryti renginį, kuriame netrūktų nei šventės, nei profesionalumo. Bet koks konkursas tiek atlikėjams, tiek jų vadovams – tai tarsi jų darbo įvertinimas, todėl itin svarbu, kad būtų užtikrinta pasirodymo kokybė – kokybiškas garsas, profesionaliai įrengta scena, kompetetinga vertinimo komisija… Stengėmės šiuos kriterijus atitikti, todėl galime pasidžiaugti ilgo organizacinio darbo vaisiais. Be galo džiugu, kad pirmasis konkursas sulaukė tokio masiškumo: į konkursą suvažiavo per 400 dalyvių !  Tikime, kad geras startas – tai pagrindas projekto ilgaamžiškumui ir stabiliam augimui.”

Regina Stadalnikaitė Komžienė – „Muzikos talentų lygos“ vyriausioji režisierė:

interviu_siena_0003“Šis festivalis – tai vieta, kurioje susirinko daug nuostabaus, muzikuojančio jaunimo. Mums tereikėjo atiduoti savo meilę ir pagarbą jų darbui ir talentui, tai darėme iš visos širdies … Pažadame, kad mūsų meilę ir pagarbą kiekvienas dalyvis jaus ir visuose ateinančiuose “Muzikos talentų lygos” festivaliuose.”

 

 

 

Liucija Nijolė Kikutienė – “Muzikos talentų lygos” oficialaus partnerio – Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos – direktorė:

interviu_siena_0003

“Šis festivalis – tai puikus kūrybinės ir techninės meno pasaulio pusių bendradarbiavimo pavyzdys. Jaunieji Lietuvos atlikėjai gavo puikią progą užlipti ant scenos ir įrodyti savo talentą profesionaliems muzikos pasaulio atstovams, o studentai – būsimieji multimedijų specialistai, garso įrašų specialistai, fotografai, dizaineriai ir kiti su menu susijusių profesijų žmonės – galėjo patys patirti praktinio darbo malonumą ir renginio organizavimą iš arti. Džiaugiamės, būdami šio puikaus renginio partneriais.”

muzikostalentulyga.lt