Tarptautinis vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų
meninės raiškos konkursas - festivalis

Burger nav

Apie

„Muzikos talentų lyga“ – tai tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas festivalis, kuris pirmą kartą buvo suorganizuotas 2015 metais. Tuo metu buvo vakuumas aukštos kokybės renginių, skirtų vaikams, tad pagrindinė užduotis ir misija tolia ir buvo – renginys, kuriame netrūktų nei šventės, nei profesionalumo. Bet koks konkursas tiek atlikėjams, tiek jų vadovams – tai tarsi jų darbo įvertinimas, todėl itin svarbu, kad būtų užtikrinta pasirodymo kokybė – kokybiškas garsas, profesionaliai įrengta scena, kompetetinga vertinimo komisija…

Šiandien „Muzikos talentų lyga“ jau tapęs tarsi kokybės ženklu ir startiniu laipteliu jauniesiems atlikėjams prieš didžiąsias scenas ir pasaulinius televizinius projektus. Šiandienai šis konkursas išaugo net į keturis festivalius per metus – didžioji „Muzikos talentų lyga“ vyksta pavasarį, vasarą kviečia „Summer Talent League“ į Ispanijos Lloret de Mar kurortą, rudenį jaunieji atlikėjai kviečiami pradėti mokslo metų sezoną „Sostinės dienose“ bei Palangos koncertų salėje, o žiemą pasitinkame Kalėdas ir Naujuosius metus kalėdinėje talentų lygoje – „Christmas Talent League“ konkurse. Kiekvienas iš jų turi savo savitumą ir charakterį, bet visus juo vienija – organizacinė kultūra, garso ir apšvietimo kokybė, scenos bei grafinio dizaino estetika ir dėmesys ne tik kiekvienam konkurso dalyviui, bet visoms renginio detalėms.

Džiaugiamės, kad per tiek metų susiklostė be galo graži tradicija – draugystė su studentais ir moksleiviais, kurie domisi ne tik muzikos industrija, bet ir pramogų verslu, audiovizualiniais menais, filmavimus, montavimu, grafiniu dizainu. Šis konkursas – puikus kūrybinės ir techninės meno pasaulio pusių bendradarbiavimo pavyzdys. Jaunieji Lietuvos atlikėjai gauna unikalią progą įrodyti savo talentą profesionaliems muzikos pasaulio atstovams, o studentai – būsimieji multimedijų specialistai, garso įrašų specialistai, fotografai, dizaineriai ir kiti su menu susijusių profesijų žmonės – gali patys patirti praktinio darbo malonumą ir renginio organizavimą iš arti.

NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME: