[email protected], +370 (611) 56 008
Next Event in:
+ +
37 dienos
13 hours
25 minutės
52 sekundės

V-asis tarptautinis vaikų ir jaunimo vokalinis konkursas festivalis

“MUZIKOS TALENTŲ LYGA 2019”

2019 m. balandžio 2-7 d.

NUOSTATAI

I. BENDRIEJI NUOSTATAI

1.1. Konkurso organizatorius: VšĮ „Ars festa“.

1.2. Konkurso vykdymo data ir vieta – 2019 m. balandžio 2-7 d. Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija, Antakalnio 54, Vilnius.

1.3. Konkursas susideda iš dviejų etapų – atrankinio etapo, vykdomo pagal įrašą, ir pagrindinio konkurso, vykdomo Vilniuje balandžio 2-7d.

1.4. Konkurso Grand Prix rinkimai bei laureatų koncertas bus filmuojamas LRT televizijos ir transliuojamas LRT ir LRT Plius kanalu su anonsais pirmajame LRT kanale ir LRT Plius. Konkursas viešinamas įvairiose žiniasklaidos priemonėse, internetinėje erdvėje.

1.5. Konkurso pagrindiniai tikslai:

– Skatinti muzikos mėgėjų – muzikos mokyklų, konservatorijų, dainavimo studijų – bendruomenes dalyvauti kūrybinėse veiklose ir pristatyti savo veiklas plačiajai visuomenei ir užsienio svečiams,

– Sudaryti sąlygas muzikos pedagogams ir festivalio dalyviams įgyti naujų žinių ir praktikos, dalyvaujant sceninio meistriškumo seminaruose, vedamuose tiek Lietuvos, tiek užsienio lektorių;

– Bendradarbiauti su Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos studentų ir dėstytojų bendruomene, išnaudojant jų profesinę patirtį ir techninę bazę

– įtraukti studentus iš kitų sričių (multimedijų, grafinio dizaino, fotografijos, filmavimo specialybių) į kūrybinę veiklą ir sudaryti sąlygas atlikti praktiką projekto realizavimo procese,

– Sudaryti sąlygas vaikams ir jaunimui pademonstruoti savo talentą ir įgūdžius, įgytus meno mokyklose profesionalioje scenoje,

– Sudaryti sąlygas kuo platesnei auditorijai išgirsti ir pamatyti šiuolaikinio jaunimo muzikavimą visuose Lietuvos miestuose ir už Lietuvos ribų,

– Padėti jaunimui užmegzti ryšius su panašius interesus turinčiu jaunimu iš užsienio,

– Leisti būti įvertintiems specialistų ir muzikos ekspertų ne tik iš Lietuvos, bet ir daugelio užsienio šalių,

– Paskatinti jaunimą domėtis ne tik pasaulio, bet ir lietuvių autorių kūryba, supažindinti su ja ir užsienio svečius,

– Bendradarbiauti su švietimo įstaigomis – muzikos, meno mokyklomis, konservatorijomis – ir įtraukti jų bendruomenes į pasiruošimo procesą.

II. KONKURSO VYKDYMAS

2.1. KONKURSE  KVIEČIAMI  DALYVAUTI:

– solistai, duetai, vokaliniai bei vokaliniai instrumentiniai ansambliai;

– konkurse be atrankos kviečiami dalyvauti 2018 m. metų laureatai: 1-3-čių vietų laimėtojai savo kategorijose;

– nauji dalyviai ir dalyviai, kurie 2018 m. metais netapo laureatais, pirmiausia turi sudalyvauti atrankiniame etape, kuris vykdomas pagal įrašą (išsamiau žr. 2.2.1 punktą);

– praėjusių metų Grand Prix laimėtojai kviečiami dalyvauti atidarymo programoje ir/ar Gala koncerte svečio teisėmis. Vienerius metus konkurse jie dalyvauti negali.

2.2. DALYVIO ANKETŲ PATEIKIMO TERMINAI

2.2.1. DALYVAVIMAS ATRANKINIAME ETAPE

Nauji dalyviai ir dalyviai, kurie praėjusiais metais netapo laureatais, pirmiausia turi dalyvauti atrankiniame etape, kuris vykdomas pagal įrašą.

Dalyviai, dalyvaujantys atrankiniame etape, siunčia savo pasirodymo video įrašą el. paštu [email protected] iki 2019 m. vasario 10 d. Įrašas negali būti koreguotas jokiomis techninėmis priemonėmis. Įrašo kokybė pakankama, nufilmuojant telefonu. Siunčiant įrašą atrankai, prašome pateikti papildomą informaciją:

Dalyvio vardas ir pavardė (arba grupės pavadinimas)

Dalyvio amžius (arba grupės narių amžiaus vidurkis)

Miestas

Vadovo vardas ir pavardė

Kontaktinis telefonas ir el. pašto adresas, kuriuo pranešti apie atrankos rezultatus

Visi dalyviai, dalyvavę atrankiniame ture, bus informuoti el. paštu apie atrankos rezultatus iki  2019 m. vasario 20 dienos.

2.2.2. DALYVAVIMAS PAGRINDINIAME KONKURSE

Dalyviai, praėję atranką (arba 2018 m. metų laureatai) iki 2019 m. kovo 1d.  užpildo dalyvavimo anketą interneto svetainėje www.muzikostalentulyga.lt skyriuje Konkursai/Muzikos talentų lyga / Dalyvio anketa  ir atsiunčia savo dainos fonogramą (minus) el. paštu [email protected]  iki 2019 m. kovo 20 d.

Siunčiant fonogramas, fonogramų failus būtina pavadinti tokia tvarka: Vardas_Pavardė_Amžius_Dainos pavadinimas_Žanras, pvz. Jonas_Jonaitis_10_Lietus_pop.

Ansambliams vietoj vardo ir pavardės nurodyti ansamblio pavadinimą.

2.3. KONKURSINĖS  KATEGORIJOS

Kiekvienas dalyvis dalyvauja savo amžiaus grupėje. Amžiaus grupės bus paskelbtos, pasibaigus registracijai, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus. Dalyvių amžius – neribojamas.

Ansamblių amžiaus grupė nustatoma pagal grupės dalyvių amžiaus vidurkį.

 Dalyviai kviečiami varžytis pagal savo amžiaus grupes pagal žanrus:

 • Populiarusis žanras;
 • Rokas;
 • Folk (užsienio šalių folk žanro dainos – tiek autentiškos, tiek pagal šiuolaikinę aranžuotę);
 • Džiazas bei bliuzas;
 • Miuziklas;
 • Nominacija „Lietuviška daina“ (lietuvių autorių dainos ir lietuvių liaudies dainos)

Kiekvienas dalyvis gali dalyvauti vienoje arba dviejose konkursinėse (žanrinėse) nominacijose laisvu pasirinkimu. Dainos trukmė – ne ilgesnė 3:40 min.

Susirinkus dalyvių skaičiui, didesniam nei įmanoma sutilpti į numatytą laiką, organizatorius turi teisę pareikalauti dalyvio atlikti tik vieną dainą, prieš tai suderinus su dalyviu ar jo atstovu (vadovu ar tėvų atstovu).

Dainos gali būti atliekamos „a cappella”, su akompanimentu fonogramoje („minusine” fonograma) arba pritariant „gyviems” instrumentams. Organizatoriai suteikia klavišinį instrumentą ir mušamųjų komplektą. Kitais instrumentais (jei reikalingi) dalyviai pasirūpina patys, įskaitant jų įgarsinimui reikalingus priedus, pvz. kubai gitaroms.

2.4. VOKALO KONKURSO DALYVIŲ VERTINIMO KRITERIJAI:

 – vokalinis pasirengimas (intonavimas, balso technika);

– atlikimo įtaigumas ir artistiškumas;

– sceninis įvaizdis ir kultūra;

Komisijos nariai įvertina kiekvieno dalyvio pasirodymą balais nuo 5 iki 10 pagal aukščiau nurodytus kriterijus. Kiekvienam dalyviui išvedamas bendras visų komisijos narių balų vidurkis.

Komisijos sprendimu gali būti skiriamos daugiau nei viena pirma, antra, trečia vietos kategorijose. Konkurso finale (TV filmavimo metu) dalyviai varžosi dėl Grand Prix apdovanojimų (nepriklaudomai nuo žanro), kurie yra trys:

 • Grand Prix  KIDS (tarp vaikų iki 12 metų);
 • Grand Prix JUNIOR (tarp paauglių 13-16 m.);
 • Grand Prix ADULTS (tarp dalyvių 17m.+) .

Pretendentai į Grand Prix apdovanojimus išrenkami bendru komisijos sprendimu, ne daugiau po 10 pretendentų kiekvienoje Grand Prix grupėje.

2.5. PARAMA KONKURSUI

2.5.1. Dalyviai prašomi paremti konkursą, dalyvaujant atrankoje  – 20 EUR.

2.5.2. Dalyviai prašomi paremti konkursą, dalyvaujant pagrindiniam konkurse:

Pasirodymo sąstatas  
Solistas 80 EUR
Duetas 50 EUR /asm
Trio 40 EUR/asm
4-6 asmenų grupė 30 EUR/asm
7 ir daugiau asmenų grupė 25 EUR/asm

Pasirinkus dalyvauti dviejose konkursinėse kategorijoe, dalyvavimui antrojoje kategorijoje taikoma 30 % nuolaidaю

Akreditacijos mokestis palydintiems asmenims, kuri suteikia teisę dalyvauti visose konkurso dienose ir TV filmavimuose – 5 EUR asmeniui.

Renginio programoje numatyti  sceninio meistriškumo seminarai, kurių lektoriai su detalia programa bus paviešinti iki 2019 m. kovo 10 d. Dalyvauti juose kviečiami visi dalyviai ir pedagogai bei pageidaujantys tėvai be jokio papildomo mokesčio.

Parama konkursui pervedama iki 2019m. sausio 30 dienos už dalyvavimą atrankoje ir iki 2019 m. kovo 1 dienos už dalyvavima pagrindiniame konkurse į žemiau nurodytą sąskaitą:

A/s:               LT374010051002181842

Bankas:         DNB bankas

Gavėjas:        VšĮ “Ars festa”

į/k 303398861

Paskirtis:       Parama konkursui MTL atranka / arba Parama konkursui MTL už (dalyvio vardas ir pavardė arba kolektyvo pavadinimas)

 

III. PRELIMINARI PROGRAMA

Konkurso vieta bei TV koncertų filmavimo vieta – Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija, Antakalnio 54, Vilnius.

 2018 m. balandžio 2 d. antradienis

Repeticija ir konkursas: Nominacija „Lietuviška daina“ (dalyvauja visų amžiaus grupių solistai)

Apdovanojimai

 19.00 – 21.00 val.   Šventinis festivalio atidarymas su „Muzikos talentų lygos“ 5-mečiui skirtu šou.

Kviečiami dalyvauti visi dalyviai, tėvai, pedagogai. Įėjimas dalyviams,  pedagogams ir vertinimo komisijos nariams nemokamas. Reikalinga išankstinė registracija.

Palydinčiųjų asmenų prašome paremti MTL 5-mečio šou šventę simboline 10 EUR suma nuo šeimos.

Programoje – šou programa, pedagogų apdovanojimai, nominacijos, šventinis tortas.

Aprangos kodas – šventinis.

2018 m. balandžio 3 d. trečiadienis

Repeticija ir konkursas: dalyvauja solistai iki 12 metų

Apdovanojimai

20.00 – 22.30 val.   Festiuvalio vakarėlis ir diskoteka

Vieta – Klubas „Legendos“, Kalvarijų 85 Vilnius.

Kviečiami dalyvauti visi dalyviai, tėvai, pedagogai. Kadangi tai uždaras vakaras, būtina turėti dalyvio/pedagogo/žiuri nario kortelę. Tai bus Jūsų įėjimo bilietas. Reikalinga išankstinė registracija.

 Aprangos kodas – pageidautina pasipuošti bent vienu „Muzikos talentų lygos“ atributu, kuriuos galima įsigyti nuo 2019 m. vasario 1 dienos internetinėje parduotuvėje adresu www.muzikostalentulyga.lt arba konkurso vietoje .

Į „Legendų“ klubą ir atgal dalyviai bus nuvežti organizuotai autobusais tiek iš konkurso vietos (VTDK, Antakalnio 54, tiek iš viešbučio „Hotel IBIS“)

2018 m. balandžio 4d. ketvirtadienis

Repeticija ir konkursas: dalyvauja solistai 13-16 metų ir solistai 17+ m.

Apdovanojimai

 2018 m. balandžio 5d. penktadienis

Repeticija ir konkursas: dalyvauja visų amžiaus grupių duetai, ansambliai ir grupės

Apdovanojimai

 2018 m. balandžio 6d. šeštadienis

TV Gala koncertas. GRAND PRIX LAIMĖTOJŲ RINKIMAI

Dalyvauja :    1) nominantai į Grand Prix Kids, Grand Prix Junior ir Grand Prix Adults. Nominantai atlieka savo kūrinius, o atskirai Grand Prix rinkimams suformuota vertinimo komisija išrenka Grand Prix laimėtojus. Vertinimo komisija pateikia savo komentarus viešai,  balsavimas uždaras.

2)   1-mų vietų laimėtojai savo konkursinėse kategorijose (prioritetas užsienio šalių dalyviams)

Grand Prix nominantų sąrašas bei 1-mų vietų laimėtojų sąrašas, kurie kviečiami filmuotis TV koncerte, bus paviešintas balandžio 5d. pasibaigus kokursui konkurso facebook puslapyje https://www.facebook.com/muzikostalentulyga/

2018 m. balandžio 7d. sekmadienis

TV Gala koncertas II dalis

Dalyvauja 1-mų vietų laimėtojai savo kategorijose (tie, kurie nedalyvavo balandžio 6d. filmavime)

Dėmesio! Ši programa yra preliminari. Galutinė programa bus paviešinta po dalyvių registracijos, iki 2019 m. kovo 10d.

 IV. APDOVANOJIMAI

4.1. Visi dalyviai ir pedagogai apdovanojami diplomais bei atminimo dovanomis.

4.2. Kiekvienoje kategorijoje pagal amžiaus grupę skiriamos I, II ir III vietos bei diplomanto nominacijos. Šie laimėtojai apdovanojami  Organizatorių įsteigtomis laimėtojo taurėmis ir medaliais. Komisijos sprendimu gali būti skiriamos ir daugiau nei po vieną pirmąją, antrąją ir trečiąją vietą amžiaus kategorijose.

4.3. Geriausi viso konkurso vokaliniai pasirodymai apdovanojami taurėmis ir piniginiais prizais:

 • Grand Prix KIDS (tarp vaikų iki 12 metų) – piniginis prizas 200 EUR;
 • Grand Prix JUNIOR (tarp paauglių 13-16 metų) – piniginis prizas 300 EUR;
 • Grand Prix ADULTS (tarp dalyvių 17+) – piniginis prizas 500 EUR.

Grand Prix nominantai apdovanojami Organizatoriaus įsteigtomis specialiomis dovanomis.

Grand Prix apdovanojimai įteikiami TV filmavimo metu.

4.4. Konkurso partnerio – Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos – įsteigtas prizas – videoklipas (-ai) labiausiai patikusiam pasirodymui (-ams).  Šio prizo laimėtoją išrenka prizo steigėjas. Paskelbus prizo laimėtoją, su juo derinama individualiai klipo filmavimo detalės.

 4.5. Specialieji prizai – dovanų kuponai dalyvavimui kituose tarptautiniuose konkursuose ir festivaliuose –  atitenka šių prizų steigėjų atrinktiems dalyviams.

 4.6. Kiekvienos kategorijos I-osios vietos laimėtojas kviečiamas dalyvauti TV laureatų koncerto filmavime. Dėl papildomų dalyvių, kviečiamų filmuotis TV koncerte, sprendimą priima Organizatorius, priklausomai nuo disponuojamo laiko, skirto TV filmavimui.

4.7. Po renginio išleidžiamas foto žurnalas (ne mažiau 72 psl. apimties) su visų dalyvių fotografijomis.

4.8. Geriausi atlikėjai bus kviečiami koncertuoti miestų renginiuose, koncertuose, dalyvauti kituose tarptautiniuose konkursuose.

4.9. Visi konkursiniai pasirodymai bus filmuojami ir fotografuojami. Nuotraukas ir video įrašus bus galima įsigyti renginio vietoje. Kad užtikrintume įrašo kokybę, prašome pranešti apie pageidavimą įsigyti video įrašus ir aukštos rezoliucijos nuotraukas iš anksto arba atvykus į konkursą prieš savo pasirodymą.

 

V. PRAGYVENIMO KAŠTAI

 5.1. Organizatorius siūlo dalyviams apsistoti 3* naujai pastatytame viešbutyje HOTEL IBIS Vilnius miesto centre už specialią kainą, suteiktą mūsų konkurso dalyviams:

 • 1 nakvynės kaina  30 EUR/asm., gyvenant 2-viečiame arba triviečiame kambaryje
 • Laikotarpiui 2019 m. balandžio 2-7 d. (5 paros) – kaina 150 EUR/asm., gyvenant 2-viečiame arba 3-viečiame kambaryje
 • Priemoka už vienvietį numerį 17 EUR/d.
 • Atstumai:              ·    Vilniaus arkikatedra bazilika (12 min. pėsčiomis)
    • Vilniaus universitetas (19 min. pėsčiomis)
    • Miesto rotušės aikštė (23 min. pėsčiomis)
    • Gedimino prospektas (10 min. pėsčiomis)

Į kainą įeina nakvynė, pusryčiai, pervežimas iki konkurso vietos ir atgal.

 

VI. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

6.1. Konkurso dalyviai ir palydintys asmenys patys pasidengia kelionės išlaidas.

6.2. Organizatoriai pasilieka teisę, reikalui esant, keisti programą ir nuostatus.

6.3. Konkurso organizatoriai turi teisę į visus pasirodymus per TV ir radiją, leidybą, filmavimą ir fotografavimą be jokio papildomo mokesčio. Organizatorius gali panaudoti video, audio ir fotografuotą medžiagą renginio reklamos tikslais be atskiro dalyvių leidimo.

6.4. Dalyvis, užpildęs paraišką ir pareiškęs norą dalyvauti konkurse, sutinka, kad jo asmens duomenys – vardas, pavardė, amžius, užimta vieta ir kiti su konkurso veikla susiję duomenys būtų skelbiami garsiai ir viešai. Dalyvių kontaktiniai duomenys bei fonogramos saugomi Organizatoriaus vidinėje duomenų bazėje ir niekur į išorę neplatinami.

6.5. Dalyviai patys atsako už atliekamų dainų autorinių teisių laikymąsi.

 

KONTAKTAI:

 

Tel. + 370 611 56008

el. paštas:  [email protected]

www.muzikostalentulyga.lt

Pagrindiniai rėmėjai:

<br />
<b>Notice</b>: Undefined variable: slide_alt in <b>/home/mulyga/domains/muzikostalentulyga.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/uris-layout.php</b> on line <b>264</b><br />

PROJEKTO PARTNERIAI:

kolegija_logo
LRT_logo
delfi-main

Nuoširdžiai dėkojame:

<br />
<b>Notice</b>: Undefined variable: slide_alt in <b>/home/mulyga/domains/muzikostalentulyga.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/uris-layout.php</b> on line <b>264</b><br />
Taurakalnis_logo
Taurakalnis_logo
muzikostalentulyga.lt